Unikátní nástroje

Žádná dobrá strategie se neobejde bez skvělých, dobře promyšlených a fungujících nástrojů, které ji podpoří. Právě takové nástroje jsme pro váš zaručený úspěch vytvořili.

 

11

Aktivní tréninky

Všechny naše tréninky jsou skutečně intenzivní a jsou zvlášť koncipované pro každý stupeň makléřské praxe. Umíme velice efektivně pracovat jak s nováčky, které v krátké době posuneme k požadovaným výkonům, tak s již zavedenými makléři. I ty úspěšné vytrénujeme k ještě lepším dovednostem a v kondici udržíme rovněž nejpohodlnější top makléře, kteří pracují už jen na doporučení

13

Férová smlouva

Férová smlouva představuje na našem realitním trhu naprosto novou možnost a vyšší úroveň. Navíc má z pohledu klienta bezkonkurenční atraktivitu. Smluvně má totiž zajištěnou nejen prvotřídní kvalitu služby konkrétní realitní kanceláře, na níž se obě strany dohodly, ale zároveň i zpětnou vazbu, dohled a ochranu od Realitní komory ČR.

12

Férová exkluzivita

Obyčejné exkluzivitě jsme dali přidanou hodnotu, která ji proměnila v klientský nástroj. Do vzájemného vztahu mezi klientem a makléřem zde totiž vstupuje třetí subjekt – Realitní komora ČR, jako skutečný garant kvality a ochrany. Férová exkluzivita přináší na realitní trh žádoucí kultivaci a konečně staví zájem klienta nad zájmy makléře.

14

Duální exkluzivita

Duální exkluzivita pokrývá požadavky klientů, kteří chtějí realizovat prodej své nemovitosti s více realitkami. V jejím rámci zachováme klientům všechny výhody, které plynou z exkluzivní spolupráce, a další bonusy přidáme. Nemovitost budou nabízet/hledat dvě realitní kanceláře, ale zůstane zachován princip jedinečnosti nabídky.

15

Triální exkluzivita

Další druh unikátního nástroje, který makléřům umožní uzavřít exkluzivitu u těch klientů, kteří by jinak váhali. V tomto případě nemovitost nabízejí/hledají hned tři různé realitky. A opět za stejných podmínek, což přináší klientovi spoustu výhod. Mj. i tu, že má při prodeji/koupi své nemovitosti „k ruce“ hned tři odborníky. Duální i triální exkluzivita jsou ale přínosné i pro samotné makléře.

16

Realitní software

Párování nabídky a poptávky není už jen sen, ale díky Realitnímu softwaru bude brzy v NRH běžná realita. Umožní makléřům rychlejší obrat, nákup/prodej nemovitostí. RS nejen spolupráci mezi jednotlivými značkami NRH a všemi spřízněnými realitními kancelářemi podporuje, ale významně ušetří také náklady na inzerci a propagaci.

Mám zájem o více informací

 

Aktuálně vybíráme 100 leaderů pro celé ČR

Chcete se stát součástí realitní elity? Hledáme právě Vás. Budete mít na starosti naši síť ve Vašem městě. Získáte vliv,
moc, postavení a odpovídající finanční ohodnocení.


Chci vědět více

 

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT