Realitní akademie České republiky

Máte nemotivované makléře? Často od Vás odcházejí? Rádi byste své lidi vzdělávali, ale nemáte na to kapacitu ani
zdroje? Pomůžeme Vám vytvořit efektivní a fungující tým.

 
Investujte do lidí a dejte makléřům vzdělání, které jinde nezískají.

Díky konceptu celoživotního vzdělávání si vytvoříte podmínky pro fungující a stabilizovaný tým makléřů a spolupracovníků, kteří jsou motivování k podávání vysokých výkonů.

Bez partnerů jste na každý úkol sami. S námi máte stále k dispozici celé týmy partnerů: ve chvíli, kdy to potřebujete, vám vždy pomůžou. A ihned vám dají přímou podporu v podobě nejkvalitnějšího vzdělávání a praktických tréninků. Systém vzdělávání v podobě školení, tréninků a mentoringových programů zajistí vstup do oboru pouze kvalitně vyškoleným nováčkům a díky celoživotnímu konceptu vzdělávání udržuje stávající makléře v jejich odborné profesionalitě.

banner6

Máme propracovaný
systém tréninků

Ostatní školí, my
trénujeme

S námi jste v péči
skutečných odborníků

Propracovaný systém
tréninků

Jste na prahu své realitní kariéry nebo ji máte plně rozjetou? Máme k dispozici velmi silný nástroj, který dokáže novým makléřům poskytnout kvalitní základy a v krátké době je zapojit do týmu, tak pro zkušené a ostřílené makléře, vytvářet nadstandardní tréninky, posilovat jejich sebedůvěru a neustále zkvalitňovat jejich dovednosti a tím i servis, který klientům poskytují. Na co jsme hrdí, jsou výsledky, kterých vytrénovaní makléři dosahují.

  • Koncept dlouhodobého vzdělávání makléřů
  • Dotovaný systém tréninků
  • Rychlé zapojení nováčků do týmů
  • Stabilizace stávajícího makléřského týmu

 

My neškolíme ale
trénujeme

Naše tréninky jsou nedílnou součástí Vašeho profesního růstů. Kdo jednou přijde na trénink a zjistí, jak rychle se lze posunout a zdokonalit v komunikačních dovednostech a obchodním umu, stane se doslova na našem ojedinělém tréninkovém modelu závislý. Dokážeme rozmluvit i ty největší ostýchavce a tím všechny účastníky zapojit do tréninků a nedílného předávání těch nejlepších zkušeností, co v praxi fungují. Díky tomuto modelu vnímáme velký růst a posun makléřů k nadstandardním výkonům a vídáme se s motivovanými makléři, kteří chtějí kultivovat a vzdělávat jak své klienty, tak celý realitní trh ve svém okolí.

 • Aktivní trénink a zapojení všech do tréninku
 • Výměna nejlepších zkušeností z praxe
 • Motivace a růst výkonu
 • Kultivace realitního trhu

 

S námi jste v péči
odborníků

Školitelé Realitní Akademie ČR patří mezi elitní lektory a speakry v České republice. Teoretici u nás nemají šanci. Díky našim odborníkům, kteří jsou zároveň aktivní v realitní branži, i když každý jiným způsobem zajistíme, že dostanete vzdělání od profesionálních lektorů a koučů, kteří si neustále udržují své praktické dovednosti, které mohou ihned předávat dále. Nedílnou součástí Realitní Akademie ČR je poskytnutí mentora pro realitní kanceláře, které by chtěli využít tréninky na míru a systém individuálního dlouhodobého vzdělávání pouze jejich pobočky.

 • Profesionální lektoři a kouči
 • Mentoringový program pro realitní kanceláře
 • Koncepty celoživotního vzdělávání

 


banner7

 

Mám zájem o více informací

 

Aktuálně vybíráme 100 leaderů pro celé ČR

Chcete se stát součástí realitní elity? Hledáme právě Vás. Budete mít na starosti naši síť ve Vašem městě. Získáte vliv,
moc, postavení a odpovídající finanční ohodnocení.


Chci vědět více

 

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT