Jak reálně a rychle 3x násobit obrat

Stagnují vaše zisky? Nejste schopni navýšit své obraty? Klesají vašim makléřům obchody a provize? Ukážeme vám správnou
cestu k navýšeným obratům i ziskům.

 

Dejte do ruky vašim makléřům ty správné nástroje
a podpořte je v uzavírání nových obchodů.

Víc exkluzivních
nabídek

Díky našemu vzdělávání budou vaši makléři uzavírat více exkluzivních obchodů. Máme jedinečný a velmi propracovaný systém aktivních tréninků, který posílí odborné znalosti makléřů a vytrénují jejich dovednosti na elitní úroveň. Zároveň dáme makléřům unikátní nástroje, které jim otevřou dveře i u klientů, kteří by za normálních okolností o exkluzivní spolupráci s realitkou ani nepřemýšleli.

  • Trénink exkluzivní nabídky 2x týdně
  • Trénink duální a triální exkluzivity
  • Mentoring a individuální rozvoj makléřů

 

22

 

Víc makléřů pro vaši
pobočku

Výborný nástroj pro navýšení obratu vaší kanceláře je rozvoj vašeho týmu. Čím víc máte aktivních makléřů, tím víc obchodů můžete ve vašich lokalitách realizovat. Dokážeme vás vytrénovat v akviziční činnosti tak, aby se pro vás nábory zkušených i nových makléřů staly koníčkem a hrou, která vám stabilizuje a posílí tým. Zároveň vám i vašim makléřům nastavíme správnou akviziční motivaci, která vám v dlouhodobém i krátkodobém horizontu přinese zvýšení obratů.

  • Trénink akvizice 1 x měsíčně
  • Jsem součástí holdingu, který mne dlouhodobě podporuje
  • Z každé úspěšné akvizice mám zisk

23 

Poptávka v šuplíku?
Nikoli!

Pokud vám dnes někdo tvrdí, že pracuje s poptávkou, je světlá výjimka. Celých 99 % poptávek zůstává v realitkách ležet v šuplíku, čímž se jejich makléři připravují o nemalé obraty. V Národním realitním holdingu si poptávku v šuplíku nikdo nenechá. Pro naše makléře fungují dvě unikátní služby, které výhradně pracují s poptávkou a zastupují kupujícího. Díky této konkurenční výhodě umíme získat víc obchodů z prostředí, kde chtějí klienti realizovat obchody bez realitních kanceláří. Zároveň dokážeme velmi efektivně párovat nabídku s poptávkou, tím šetřit náklady a urychlovat cyklus prodeje nemovitosti.

  • Trénink exkluzivní poptávky 1x týdně
  • Koncept Lovců nemovitostí Koncept
  • Realitní pátrací služby

24

 

 
 
 
 
 
 
 

quoteb  Díky konceptu Lovců nemovitostí jsme navýšili naše obraty v krátkém horizontu na dvojnásobek. quoteb1

Michal Sirotek
masterfranšízant

 

 
 
 
 

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT