Staňte se makléřem

Chcete se stát součástí velké a úspěšné realitní rodiny? Máte zájem svoji práci odvádět v prvotřídní
kvalitě, dostat se mezi makléřskou elitu a mít nadstandardní odměnu? Proto hledáme právě vás.

 

Věnujte se tomu, co Vás baví, naplňuje a přináší Vám radost.

Ovlivňujte svoje postavení makléře v dané lokalitě a buďte opravdovým profesionálem v oboru. Příležitost a otevřené dveře u nás mají jak nováčci, tak zkušení makléři. Stačí, když máte chuť do práce, chuť na sobě pracovat, být aktivní a vnímat šance a realizovat je. Pod naším vedením se rychle dostanete mezi makléřskou elitu a bude jen na Vás, jak se svým novým životem naložíte.

12

Makléř si může vybrat přesně tu značku, která odpovídá
jeho charakteru a stylu práce.

Stačí, když budete aktivní, zapojíte se a ta správná značka z naší rodiny, si Vás najde sama. Od nás můžete očekávat maximální podporu po celou dobu Vaší kariéry u nás.

Co vám nabízíme

 

makler_1i1

Kvalitní vzdělávání

Systém celoživotního a dotovaného vzdělávání Vám poskytne podporu jak ve vašich začátcích, tak v plném rozjezdu vaší kariéry. Budete trénovat a udržovat se tak neustále v kondici, která vám zajistí stabilitu vašich příjmů.

makler_1i2

Stabilizované a vyšší příjmy

Dostanete do ruky unikátní nástroje a systém podpory, který Vám zaručí, že se posunete mezi profesionály, kteří umí uzavírat více obchodů za větší provize.

makler_1i3

Více exkluzivit ve Vaší nabídce

Propracovaný systém tréninků Vás posune k téměř 100% exkluzivitě ve vašem portfoliu, díky kterému budete snadněji obchodovat a zrychlovat svoji práci.

Chci se stát makléřem

makler_1i1
Díky profesionálním školením v NRH jsem už po krátké době dosáhl obrovských úspěchů..

Karel Stolarik

makler_1i2
Díky NRH jsme v našem městě jedničkou v tak silné pozici, že ostatní jen paběrkují. Mám teď skvělý tým, který v polovině lidech zvládne 3x tolik práce a mám spoustu času na děti.

Monika Plicková
Dumrealit.cz

makler_1i3
Tedy pánové, kdyby mi to někdo říkal, tak mu neuvěřím. Tak rychlý obrat k lepšímu jsem nečekal.

JUDr. Martin Raba
Dumrealit.cz

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT