Patříte mezi naštvané majitele
Realitní kanceláře?

 

ico_ok

V minulosti jste vydělávali dost i pro sebe, dnes vyděláváte „jen na servery.“ A to má přijít další brutální vlna zdražení!

ico_ok

Dřív měli vaši makléři 40 % z provize, mohli jste investovat do jejich vzdělávání i potřebného vybavení a zbylo vám na slušné živobytí. Dnes musíte dávat makléřům i 90 % a vám nezbývá skoro nic.

ico_ok

Své makléře si dlouhodobě neudržíte. Po náročném zaškolení vám ti nejlepší odcházejí a zakládají si vlastní realitní kanceláře.


 

Máme skvělé řešení, které vás nadchne
a skutečně vám pomůže

 

ico_ok

Servery nebudou potřeba

Díky sdílení velkého množství poptávky, nabídky i exkluzivit mezi značkami vyřadíte realitní servery i s jejich nesmyslnými požadavky úplně ze hry. Budete si konečně určovat podmínky sami, tak jak to bude vyhovovat vám. Vaše nezávislost bude absolutní!:)

ico_ok

Budete mít více peněz

Vyděláte mnohem víc i s menšími procenty, a to díky postavení našeho holdingu. Jak? Synergie mezi značkami realitních kanceláří, Realitní komorou, Realitní Akademií a kluby RK, vám dá ve vašem městě maximální sílu a vedoucí postavení. Nebudete muset makléře přeplácet - sami budou chtít u vás dělat.

ico_ok

Makléři Vám nebudou odcházet, naopak

Nikdo jiný jim totiž nebude schopný nabídnout tak komfortní podmínky pro práci. Ani tak vysokou úroveň tréninků pro neustálý profesní a finanční růst, ani takovou prestiž a důvěryhodnost certifikovaného člena Realitní komory. Navíc představa, že by byli ve vašem městě proti celému holdingu, je spolehlivě od osamostatnění odradí.

 

 

Co s námi získáte

Garantujeme vám, že si ani neumíte představit, jak se vaše práce a život může rychle změnit k lepšímu

31

Stabilitu, jistotu a postavení

Fungující tým, pohodová práce, nižší provozní náklady a
hlavně rozumné zisky vám určitě zlepší spánek. Konečně
se splní váš sen - budete ovládat své město.

32

Nadšené a spokojené makléře

Žádný strach, budou takoví! Protože budou mít o hodně
navrch nad ostatními. Budou vytrénovaní a hlavně -
neodejdou.

 
 
 
 
 

quoteb  Díky NRH jsme v našem městě jedničkou v tak silné pozici, že ostatní jen paběrkují. Mám teď skvělý tým, který v polovině lidech zvládne 3x tolik práce a mám spoustu času na děti. quoteb1

Monika Plicková
majitel realitní kanceláře

 

 
 
 

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT