Realitní Komora České republiky

Buďte profesionálem v oboru a neustále pracujte na kultivaci a posouvání realitního trhu u nás na
vyšší úroveň.

 
 

Jak se zařadit mezi profesionály a poskytovat realitní služby ve vysoké kvalitě? Jak si získávat a udržovat důvěru u klientů?

Buďte profesionálem v oboru a neustále pracujte na kultivaci a posouvání realitního trhu u nás na vyšší úroveň.

Bez partnerů jste na každý úkol sami. S námi máte stále k dispozici celé týmy partnerů: ve chvíli, kdy to potřebujete, vám vždy pomůžou. A ihned vám dají přímou podporu v podobě nejkvalitnějšího vzdělávání a praktických tréninků. Jediné profesionální sdružení realitních kanceláří a makléřů v České republice, které cíleně kultivuje a posouvá realitní trhu na vyšší úroveň a při tom současně hájí práva a zájmy klientů.


banner9

Profesionalita a důvěra
díky RKČR

Hájíme zájmy
klientů

Cíleně podporujeme realitní praxi
a profesionály v oboru

Profesionalita a důvěra
díky RKČR

Profese realitního makléře vyžaduje vysokou kvalifikaci v realitním oboru, odpovídající právní znalosti a důvěryhodné, profesionální jednání. Cílem Realitní komory ČR je trh s realitami u nás kultivovat a sdružovat jen opravdu kvalitní profesionály. Hlavní činností komory je proto vytváření rovných příležitostí pro všechny subjekty působící na realitním trhu, hájení zájmů svých členů, ale i ochrana klientů před riziky nevýhodných smluv. Komora rovněž klade velký důraz na průběžné vzdělávání, zvyšování kvalifikace a licencování realitních makléřů. Každý, kdo získá členství v Realitní komoře České republiky, se stává součástí společenství, které posouvá realitní trh u nás na vyšší úroveň.

  • Sdružení profesionálů
  • Kultivace realitního trhu
  • Odborné vzdělávání

 

Hájíme zájmy
klientů

Posláním Realitní Komory ČR je dbát o klienty a hájit jejich zájmy jak při koupi, prodeji, tak při pronájmu jejich nemovitosti. Nejenom z řad klientů, ale i z dlouholeté realitní praxe známe rizika, která jsou spojena s obchodem s nemovitostmi a vzděláváme jak makléře, tak klienty v dlouhodobém horizontu tak, aby znali aktuální kauzy a dokázali své klienty ochránit před riziky transakcí i nevýhodných smluv v celém procesu realitního obchodu. Pomocí nástroje Férové exkluzivity dokážeme opravdu stát na straně klienta a garantovat mu kvalitní a odpovídající služby.

  • Ochrana klientů před riziky nevýhodných smluv
  • Vzdělávání klientů a makléřů
  • Férová exkluzivita  

 

Cíleně podporujeme realitní praxi
a profesionály v oboru

Sdružujeme profesionály na celorepublikové úrovni a vytváříme Kluby Realitních kanceláři v každém kraji, regionu a okresním městě. Díky místní působnosti dokážeme kultivovat realitní trh, efektivně vzdělávat makléře, řešit nekalé konkurenční praktiky a dávat tak podněty k odebrání licencí. Profesionály podporujeme jak ekonomicky v rámci úspory nákladů, tak především obchodně díky unikátním nástrojům jako je Férová exkluzivita, nebo systém MLS, který páruje realitní nabídku s poptávkou napříč trhem všech realitních kanceláří, kteří jsou součástí MLS.

  • Kultivace realitního trhu
  • Párování nabídky s poptávkou v rámci MLS
  • Ekonomická podpora členů RKČR


banner7

 

Mám zájem o více informací

 

Aktuálně vybíráme 100 leaderů pro celé ČR

Chcete se stát součástí realitní elity? Hledáme právě Vás. Budete mít na starosti naši síť ve Vašem městě. Získáte vliv,
moc, postavení a odpovídající finanční ohodnocení.


Chci vědět více

 

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT