Jak na větší provize a víc exkluzivit

Nejsou vaši makléři schopni uzavírat exkluzivní obchody za odpovídající provize? Převažuje ve vaší nabídce nevýhradní
zastoupení? Následujte nás a brzy se to změní k lepšímu.

 

Vzdělávání - základ úspěchu

Vzdělaný a vytrénovaný makléř je sebejistý a zdravě sebevědomý. Dokáže uzavírat víc obchodů a dosahovat nadstandardních
odměn. Práce ho baví. Je spokojený. Stabilizuje tým vaší pobočky.

Tréninky - kvalitní, intenzivní

Náš propracovaný systém dlouhodobého a kvalitního vzdělávání spolehlivě rozvíjí profesionalitu makléřů. Tréninky makléřů jsou intenzivní, rychle dosahují viditelné pokroky, takže je to i baví. Navíc můžou na tréninky, které vždy odpovídají aktuálnímu vývoji na realitním trhu, chodit opakovaně. Vedou je špičkoví lektoři z řad top ten makléřů. Tréninky jsou dotované.

  • Trénujeme exkluzivní nabídku 2x týdně
  • Trénujeme exkluzivní poptávku 1x týdně

 

42

Mentoring a koučink každému
na míru

Každá pobočka v naší síti má svého mentora a kouče, který se v ní stará o komplexní rozvoj znalostí a dovedností makléřů. Nejen, že aktivně trénuje s celým týmem, ale věnuje se i každému jednotlivci podle jeho potřeby. Tato kombinace rychle zvyšuje profesionalitu celé kanceláře. Zvlášť efektivní jsou individuální rozvojové plány pro makléře.

  • Tréninky na míru
  • Mentor pro každého makléře
  • Rozvojové individuální plány

43


Unikátní nástroje - exkluzivita,
zisky, spokojenost

Abychom podpořili makléře při sjednávání exkluzivit, dáváme jim do ruky tři unikátní nástroje, které jsou velice výhodné pro klienty. Umožňují intenzivnější spolupráci mezi makléřem a klientem, urychlují prodej dané nemovitosti a zajišťují prodej za nejvýhodnější tržní cenu. Díky těmto nástrojům získáváme nejen víc exkluzivních klientů a vyšší zisky, ale hlavně také víc spokojených zákazníků.

  • Férová exkluzivita
  • Duální exkluzivita
  • Triální exkluzivita

44

 

 
 
 
 
 

quoteb  Na tréninky chodím pravidelně, získám vždy nové informace, potřebnou motivaci a snadnějí se mi uzavírají obchody s klienty.  quoteb1

Monika Plicková
franšízant

 

 
 
 
 

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT