Portfolio značek

Máme široké, stabilní portfolio značek, ze kterých si určitě vyberete. I díky jim vám můžeme poskytnout
bezkonkurenční služby - takové, které budou přesně odpovídat vašim požadavkům a potřebám.

 

Největší partnerská realitní síť v České republice, nejlépe přizpůsobená našemu trhu. Ryze česká společnost s vysokou úrovní profesionálního servisu.

Realitní kanceláře Dumrealit.cz zprostředkovávají prodej, pronájem a výkup všech druhů nemovitostí jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, chaty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady. Společnost Dům Realit sdružuje víc než 500 realitních makléřů a dbá na dodržování vysokých etických standardů u všech svých partnerských realitních kanceláří i všech obchodních partnerů. Zakladatelem a majitelem společnosti Dumrealit.cz je pan Jiří Lorman, který je současně majitelem koncernu Národní realitní holding, a. s., zakladatelem Realitní akademie České republiky a zakladatelem a prezidentem Realitní komory České republiky. Jiří Lorman v realitách působí víc jak 25 let a usiluje o zkultivování realitního trhu v celé ČR.

Vhodné pro

11

Specialista na kvalitní, nejběžnější služby na realitním trhu, které samozřejmě zahrnují i pomoc při zajištění financování a související právní servis.

Společnost Home 4 People poskytuje realitní služby – především prodej a pronájem bytů, domů, pozemků a komerčních objektů. Klientům pomáhá i se zajištěním financování nemovitostí a s právním servisem, jako např. se znaleckými posudky, službami advokátů a notářů a daňovým servisem. H4P spolupracuje s rozsáhlou sítí finančních poradců, umožňujících klientům získání úvěrů od jakéhokoliv bankovního ústavu či stavební spořitelny v ČR. Pro zefektivnění služeb používá Home 4 People automatický elektronický systém evidence poptávajících klientů, sdílených se třemi dalšími nejsilnějšími realitními sítěmi v ČR.

Vhodné pro

12

První síť realitek, která sdružuje malé a střední realitní kanceláře na celém území ČR. Její koncept je založen na úspěšném spojení obchodní, systémové a provizní stránky realitních kanceláří.

Realitní kanceláře Reality 11 se zabývají zprostředkováním prodeje, pronájmu a výkupem všech druhů nemovitostí. REALITY R 11 nabízí partnerům 3 základní modely spolupráce. Všechny tyto modely zachovávají suverenity obchodních partnerů a jejich obchodních modelů, ale i systémových nastavení s možností používání vlastní obchodní značky. REALITY 11 CZECH REPUBLIC a.s. se svými partnery dále vyvíjí a realizují podpůrné projekty, zvyšující kvalitu a efektivitu v oblasti realitní zprostředkovatelské činnosti, které mohou být partnery dále využívány.

Vhodné pro

13

Pro klienty zajišťuje zprostředkování prodeje, převodu a pronájmu všech druhů nemovitostí na území ČR. Tato realitní síť je zastoupena pouze elitními makléři.

Díky těm nejlepším makléřům nabízí společnost Reality 88 nadstandartní služby. Její makléři jsou pečlivě vybíráni a tuto elitní pozici nemůže vykonávat nikdo, aniž by splnil přísně nastavené požadavky. Speciálně vyškolení profesionální poradci dbají na skutečně nadstandardní, individuální a citlivý přístup k potřebám každého klienta.

Vhodné pro

14

Společnost poskytuje specializované služby v oblasti hledání realit na zakázku, s hlavním cílem najít klientovi vysněné bydlení. Je výlučně na straně kupujícího.

Doposud byl v obchodním procesu většinou klient kupující nemovitost ve značné nevýhodě, protože neměl téměř vůbec žádnou možnost obrátit se na skutečné odborníky, kteří by pracovali na jeho straně. S nástupem společnosti Lovci nemovitostí se to změnilo. Spolupracuje totiž výhradně s klienty, kteří hledají nemovitost ke koupi či pronájmu. Nabídkou je celý realitní trh. Na základě požadavků a přání klienta je pro něho nalezena ta nejvhodnější nemovitost, vyjednána optimální cena a zajištěno nejvýhodnější financování.

Vhodné pro

15 

Zabývá se rovněž vyhledáváním nemovitostí přímo pro klienty, podle jejich konkrétního zadání. Zajišťuje i kompletní právní servis a finanční poradenství.

Činnost Realitní pátrací služby spočívá převážně ve shánění nemovitostí „na míru,“ podle požadavků klientů. Zajištění kompletního servisu pro kupujícího obsahuje vyhledávání nemovitosti podle jeho představ, poradenství v oblasti obchodu s nemovitostmi, organizování klientských prohlídek, prověření nemovitosti, zajištění kompletního právního servisu a finančního poradenství, které souvisí s nákupem nemovitosti.

Vhodné pro

16

 

 Mám zájem o více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT